text.skipToContent text.skipToNavigation

Lastiğini yenileyenler Shell'den akaryakıt kazanıyor!

Kış lastiğine geçenler Shell'den akaryakıt kazanıyor!

25 Aralık'a kadar lastik.com.tr’den 4 adet Lassa ve Bridgestone markalı yaz ve kış lastiği alanlar kazanıyor!

Kampanyaya SMS ile katılanlara 60 TL, Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden katılanlara ise 75 TL akaryakıt veya otogaz hediye.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya kapsamında 25 Aralık 2016'ya kadar www.lastik.com.tr'den, Otomobil, 4X4 (SUV) veya Hafif Ticari grubu Lassa ve Bridgestone markalı yaz ve kış lastiklerinden tek seferde 4 adet alım yapanlara, ClubSmart üyesi Shell istasyonlarında kullanılmak üzere SMS ile katılımda 60TL, Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden katılımda ise 75TL akaryakıt veya otogaz hediyesi verilecektir.
  • Kampanya nakit ve kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Fiyatlara KDV dahildir.
  • Yakıt hediyesini Shell'de kullanmak için Shell ClubSmart kart sahipliği zorunludur.
  • Yakıt hediyesi için lastik.com.tr’den tek seferde 4 lastik alışverişi yapılması sonrasında siparişin faturalanmasını takiben kampanya şifresi SMS ile gönderilecektir. Üyelik oluşturulurken verilen telefon numarasının doğruluğu ve geçerliliği müşteriye aittir. Şifre temininin ardından, kampanyaya katılım için "YAKIT" yazıp 1 boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numarası ile sertifika üzerinde bulunan kampanya şifresini 18 Aralık 2016 gün sonuna kadar tüm operatörler için 2313'e kısa mesajla gönderilmeli, ya da Shell Motorist mobil uygulaması üzerinde Haberler & Ürünler sekmesinden kampanya sayfasına giriş yaparak kampanya şifresini girip katılım sağlamalıdır.
  • Hediye Smart puanlar (akaryakıt ya da otogaz hediyesi) 7 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında 2313’e mesaj gönderilmesi veya Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden katılım gösterilmesi durumunda kazanılan puanlar 7 Aralık 2016’da Shell ClubSmart karta yüklenecek olup 15 Ocak 2017’de silinecek, 1 Aralık – 25 Aralık 2016 tarihleri arasında SMS gönderilmesi veya Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden katılım gösterilmesi durumunda 27 Aralık 2016’da ilgili Shell ClubSmart karta yüklenecek olup 15 Şubat 2017’de silinecektir.
  • 60 TL yakıt hediyesi için 6.000, 75 TL yakıt hediyesi için ise 7.500 Smart puan ilgili ClubSmart karta yüklenecektir. Hediye Smart puan kullanımı sırasında Shell ClubSmart kart ile en az 1 TL'lik akaryakıt veya otogaz alımı zorunludur.
  • Kampanyadan her kart, telefon numarası ve şifre ile sadece 1 kez yararlanılabilmektedir. Smart puan ile akaryakıt veya otogaz alımı yapılabilmesi için kartın Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir.
  • Shell ticari kartlar ve Extra Card kampanya kapsamında değildir.
  • Yakıt hediyesi kazanılan alışverişin iptali ve iadesinde kampanyadan yararlanılamaz. Kampanyaya Shell Taşıt Tanıma Sistemi ve extra kart müşterileri, ile 18 yaşından küçükler katılamaz.
  • Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir. Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Shell & Turcas Petrol A.Ş ve Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San Tic A.Ş.’ye aittir. Shell ClubSmart kart üye Shell istasyonlarından, ücretsiz temin edilebilir. Ayrıntılı bilgi Brisa satış noktaları ve www.shell.com.tr’de.