text.skipToContent text.skipToNavigation

Hopi'den 50 Paracık fırsatını kaçırmayın!

Hopi'den 50 Paracık fırsatını kaçırmayın!

15 Kasım'a kadar lastik.com.tr’den yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde Hopi'liye 50 Paracık!

Kampanya Koşulları

  • Kampanyada kod dağıtımı 15.11.2016 tarihine kadar yapılacaktır. Dağıtılan kodların 22.11.2016’ya kadar kullanılması gerekmektedir.
  • Kampanya süresince www.lastik.com.tr üzerinden her 250 TL alışveriş yapan Hopi'liye SMS ile 50 Paracık kazanabileceği promosyon kodu Lastik.com.tr tarafından 1 iş günü içinde cep telefonu numarasına gönderilir.
  • Hakedilen kod, Hopi’de PROFİLİM ekranında yer alan “PROMOSYON KODU” alanına tıklanarak kampanya seçilir ve “Promosyon Kodu” girilir. Geçerli kodun girilmesi ile hak edilen Paracık hesaba yüklenir.
  • Bir promosyon kodu ile tek seferde en fazla 50 Paracık kazanılır. Bir kod en fazla bir defa kullanılır. Bir Hopi'li kampanya boyunca en fazla 1 adet 50 Paracık değerinde kod kazanabilir. Kodların dağıtımı Lastik.com.tr firmasına aittir.
  • Bu kampanya en az 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya Firma’nın diğer indirimleri ve kampanyaları ile birlikte çalışacaktır.
  • Hopi ve Lastik.com.tr, kampanya koşullarını, süresini ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Hopi’nin ödül puanı Paracık’lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi iş yerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık’lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.