text.skipToContent text.skipToNavigation

Lastiğiniz Her Ne Şekilde Delinirse Delinsin, Bridgestone DriveGuard Sizi Yolda Bırakmaz

DriveGuard sürüş esnasında, yolda gizlenmiş lastiğinizi delebilecek her türlü maddeden korunmanıza yardım eder. İster buzlanmış bir cam parçası lastiğinizin yanağını kessin, ister yola gömülmüş bir çivi sırt ortasını delsin; DriveGuard lastikleri sayesinde saatte 80 kilometreye ulaşan bir süratle, güvenle 80 kilometre daha yol katedebilirsiniz.

Düşünün, aracınızı sürerken birden ön paneldeki lastik basıncı göstergesi yanmaya başlıyor. Birkaç saniye önce bir çivinin üzerinden geçtiniz ve şimdi lastiğiniz basınç kaybediyor.

Bridgestone DriveGuard lastikleri içindeki havayı tamamen kaybettikleri zaman bile sürücüyü yarı yolda bırakmayacak şekilde özel olarak tasarlandı. Özel ve sert bir karışımdan oluşan destekle güçlendirilmiş lastik yanakları aracınızın ağırlığını taşır ve yolculuğunuza güvenle devam etmenizi sağlar.

Tescilli ve patentli Cooling Fin (Soğutma Kanatçıkları) Teknolojisi sayesinde, Bridgestone DriveGuard lastikleri delindiğinde ısı dağılımını ve sürtünmeyi yeniden dengeler. Böylece, hava basıncı tamamen kaybedilse bile 80 kilometre boyunca aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Geleneksel lastiklerin aksine, Bridgestone DriveGuard ile aracınızın kontrolünü elden bırakmamayı başarırsınız. Saatte 80 kilometreye ulaşan bir süratle, güvenli bir biçimde 80 kilometre gidebilirsiniz.

LASTİK BASINCI TAKİP SİSTEMİ (TPMS)

TPMS lastiğin içindeki hava basıncını takip etmek için tasarlanmış bir sistemdir. Bu sistem araçtaki alıcıya bir sinyal göndererek çalışır. Basınç belli bir seviyenin altına düştüğünde aracın panelindeki gösterge sürücüyü uyarır.

SATIN AL