text.skipToContent text.skipToNavigation

Bridgestone'dan Her 500 TL'lik Alışverişe İndirim!

Bridgestone'dan Her 500 TL'lik Alışverişe İndirim!

Lastik.com.tr' de yapacağınız her 500 TL'lik Bridgestone yaz lastiği alışverişinize 50 TL indirim!

Kampanya Koşulları

  • TL indirim kampanyası, 16 Nisan– 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacak, 17.5 jant lastikler hariç, tüm Bridgestone markalı yaz, 4 mevsim, binek ve hafif ticari araç lastiği alımında geçerlidir. Lastik alımında 500 TL ve katlarına göre indirim (örneğin, lastik alım tutarı 500 TL ile 999 TL arasındaysa 50 TL, 1000 TL ile 1.499 TL arasındaysa 100 TL) uygulanacaktır. Kampanyadan yalnızca perakende alım yapan müşteriler yararlanabilir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 0850 210 43 00 aranabilir.
     
  • Garanti Bankası taksit kampanyası, 16 Nisan 2018- 31 Mayıs 2018 dönemlerinde geçerlidir. Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, GarantiAmerican Express, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartları için geçerlidir. Bonus Flexi, Bonus Genç kredi kartları kampanya teklifi kapsamında değildir. Kampanya kapsamında +6 taksit, 2 ile 3 arası seçmeli taksit işlemlerinde geçerli olup en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır. Vadeli Taksit ile yapılan işlemler "ilave 6 taksit" kampanya teklifi kapsamında değildir. Flexi Card’ların kampanyaya katılımı ; genel uygulama gereği ücret karşılığı mümkün olacaktır. Kampanya katılımı için Flexi Card sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp LASSA / BRIDGESTONE yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
     
  • Garanti Bankası Bonus kampanyası,16 Nisan 2018 -31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Bonus kartla tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri lastik harcamalarında 50 TL bonus hediye edilecektir. Kampanyaya sadece BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir. Kampanyaya sadece Garanti Bonus, Flexi, Money Bonus, ek kredi kartları ve ParaCard’lar dahildir. Ticari Kredi Kartları, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Bonusnet bankalarına ait Bonus Kredi kartları kampanyaya dahil değildir. Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir. Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir. Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir. Flexi için kampanya katılım ücreti alınmayacaktır. Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kazanılan bonuslar 22 Mayıs 2018 tarihinde kartlara yüklenecektir. 29 Mayıs 2018’e kadar kullanılmayan bonus, 31 Mayıs 2018’de geri alınacaktır. Kazanılan bonuslar, tüm Bonus üyesi işyerlerinde belirtilen tarihler arasında kullanılabilir. Detaylı bilgi için www.bonus.com.tr Kampanya hakkında daha fazla detayı BonusFlaş indirerek inceleyebilirsiniz.